Forum klanu Nocna Zmiana [NZ]

Luz nas wyzwoli!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-06-12 22:45:04

GacaBaca
Maskotka drużyny
Dołączył: 2018-06-02
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 67.0.3396.79

Wierzchołek drzewa!

Dobra wiadomość!
W przeciągu trzech miesięcy (od 1 czerwca do 1 sierpnia) wyróżniono linię prowadzącą do Super Conqueror'a - czyli linia ciężarów brytyjskich obecnie uważanych za must have każdego szanującego sie gracza...
Po drodze do tej fajnej X mamy tier VIII - Caernarvaron - czyli rozpier@#acza w swojej lidze ;p
Sama wzięłam się jakiś czas temu za tworzenie tej linii co usprawnia fakt, że zapodali całkiem przyjemną przecenę na całą linię (-50% na tiery II - V ; -30% na tiery powyżej VI i aż do X)
Bonus nr 2 -> za każdą rozegraną bitwę z tej linii nasza załoga dostaje x1,5 więcej expa
Co sądzicie o tej linii i czy męczycie się z Black Prince'm - tier VII (nie moja opinia, tylko społeczności... nie dotarłam jeszcze tak daleko)


Typowa misja "Wierzchołek drzewa" wdrożona jest na Object 268  Version 4 - czyli radzieckia niszczara w akcji.
Tu już nie ma takich fajerwerków ale jak ktoś ma tą  "Suke" może skorzystać z mnożnika na załoge x2 doświadczenia. (promocja dotyczy tylko X)

Za grę obydwiema dziesiątkami można zgarnąć żetony, które to wymieniają się na rezerwy (ale szaaaaaał xd)


CZołgiem! Widzimy się na polu bitwy!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
purplesecuritygroup - spongebobtvforum - pawlowice - stokrotka - shakes